Współpraca i reklama na blogu

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie wszystkie firmy i instytucje do współpracy z nami. Oferujemy reklamę na blogu w postaci standardowych boksów reklamowych, osadzonych w odpowiednich częściach witryny. Zazwyczaj na naszym blogu stosujemy boksy reklamowe umieszczone nad tytułem artykułu, pod artykułem, a także w kolumnie z boku (sidebar), która podąża za przesuwającym stronę czytelnikiem. Można osadzić reklamę także, jako tło strony. Istnieje również możliwość publikowania artykułów sponsorowanych. Artykuły takie oznaczone są, jako sponsorowane, a ich treść przygotowywana jest przez nas na podstawie briefu lub bezpośrednio przez Państwa. Ostateczna forma artykułu powinna być jeszcze zatwierdzona przez obie strony.

Przy dłuższej współpracy oferujemy również promocję i reklamę na naszym portalu Elomaps.com, a także w aplikacji mobilnej. Współpraca może być również podjęta na innych zasadach niż wymienione powyżej. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. Chętnie wymyślimy coś wspólnie razem. 🙂

Wycenę reklamy przedstawiamy w indywidualnej ofercie, sporządzonej na podstawie przesłanego zapotrzebowania. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt email: info@elomaps.com

Grzegorz Sanik

Statystyki Elobloga

Statystyki tylko z bloga Eloblog.pl. Nie uwzględniają serwisu Elomaps.com oraz aplikacji mobilnej.

STYCZEŃ 2016

Odbiorcy Ogółem - Styczeń 2016

Odbiorcy Ogółem – Styczeń 2016

Dane Geograficzne Lokalizacja Odbiorców - Reklama na Blogu

Dane Geograficzne Lokalizacja Odbiorców – Reklama na Blogu

Dane Demograficzne - Reklama na Blogu

Dane Demograficzne – Reklama na Blogu