O nas

Cześć!

Nazywam się Grzegorz. Od 2015 roku prowadzę serwis o nazwie Eloblog. Na Eloblogu znajdziesz artykuły związane głównie z historią i turystyką. Odnajdziesz tu ciekawe miejsca, niezwykłe historie i atrakcje warte odwiedzenia. Zamieszczam stare filmy, mapy i fotografie. Dużo piszę o Dolnym Śląsku – tu mieszkam i tu się urodziłem. Sporadycznie piszę również o nowych technologiach, aplikacjach mobilnych i Internecie. Na Eloblogu publikuję również artykuły napisane przez moich przyjaciół, sympatyków oraz osoby podzielające moje zainteresowania. Prowadzę również kanał na YouTube o nazwie Podróżnik w czasie. Zapraszam do czytania i oglądania.

Eloblog służy również jako serwis do rezerwacji biletów na organizowane przeze mnie wyjazdy, wycieczki terenowe i nocne zwiedzania. Jestem organizatorem turystyki wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Dolnośląskiego pod numerem 993 oraz do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki pod numerem ewidencyjnym 40252.

Grzegorz Sanik

Serwis Eloblog przetwarza dane i korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności, aby wyświetlać reklamy i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zgoda Dowiedz się więcej