O nas

przez Grzegorz Sanik

Eloblog.pl

Historia, Film, Turystyka, Ciekawostki i Technologie.

Cześć!

Z tej strony Grzegorz. Od 2015 roku prowadzę serwis o nazwie Eloblog.pl. Piszę o rzeczach, które mnie interesują. Na moim blogu znajdziesz artykuły związane głównie z historią i szeroko rozumianą turystyką. Odnajdziesz tu ciekawe miejsca, niezwykłe historie, atrakcje warte odwiedzenia. Zamieszczam stare filmy, mapy i fotografie. Sporadycznie piszę również o nowych technologiach, aplikacjach mobilnych i Internecie. Na moim blogu publikuję również artykuły napisane przez moich przyjaciół, sympatyków, osób podzielających moje zainteresowania. Prowadzę również kanał na YouTube o nazwie Podróżnik w czasie. Zapraszam do czytania i oglądania.

Zapraszam również firmy i instytucje do współpracy z Eloblogiem. Oferuję reklamę na blogu w postaci boksów reklamowych osadzonych w odpowiednich częściach witryny, a także promocję marki i produktów w filmach na kanale YouTube.

Grzegorz Sanik

Serwis Eloblog przetwarza dane i korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności, aby wyświetlać reklamy i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zgoda Dowiedz się więcej