Wydarzenia

W ten weekend (5–7 października) wiele atrakcji turystycznych zwiedzisz za pół ceny!

W ten weekend (5–7 października) wiele atrakcji turystycznych zwiedzisz za pół ceny!
Grzegorz Sanik

W najbliższy weekend wiele atrakcji turystycznych będzie można zwiedzić dosłownie za pół ceny. Rusza bowiem kolejna edycja cyklicznej akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!”, organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Atrakcje turystyczne biorące udział w akcji obniżą ceny swoich biletów aż o 50%!

Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!

W najbliższy weekend (5–7 października 2018 r.) ponownie będzie miała miejsce akcja pt. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!”, w czasie której wiele atrakcji turystycznych i ciekawych miejsc będzie można zwiedzić za pół ceny! Akcja organizowana jest cyklicznie przez Polską Organizację Turystyczną, a biorą w niej udział obiekty, które zgłosiły chęć udziału w przedsięwzięciu. Oprócz typowych atrakcji turystycznych w akcji biorą również udział obiekty noclegowe, sportowe, rekreacyjne czy punkty gastronomiczne. W kilku słowach, każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie. Jak czytamy na oficjalnej stronie organizatora:

”Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w obniżonych o 50% cenach – brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.”

Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!

Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!

Jak już wspomniałem, nie wszystkie obiekty będzie można zwiedzić za pół ceny. Tylko takie, które biorą udział w akcji.

Statyczna mapa miejsc biorących udział w akcji "Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!" – Źródło: polskazobaczwiecej.pl

Statyczna mapa miejsc biorących udział w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny!” – Źródło: polskazobaczwiecej.pl

Żeby przejść do spisu miejsc i interaktywnej mapki kliknij w ten link.

Myślę, że tego typu akcje to doskonała okazja, żeby zrobić weekendową objazdówkę i zwiedzić kilka miejsc, w których na przykład jeszcze nie byliśmy. Tak więc gorąco zachęcam do korzystania! Im więcej osób przyjedzie i skorzysta z promocyjnej oferty, tym więcej obiektów weźmie udział w kolejnych edycjach akcji i obniży ceny swoich biletów.

Wydarzenia
Grzegorz Sanik
@grzegorz_sanik

Od kilku lat piszę na Eloblogu artykuły o historii, turystyce i nowych technologiach. Od urodzenia związany jestem z Dolnym Śląskiem. Prowadzę także na YouTube kanał Podróżnik w czasie.

Więcej w kategorii Wydarzenia

Najpopularniejsze artykuły w 2018 roku

Grzegorz Sanik30 grudnia 2018

Jarmark Bożonarodzeniowy (Striezelmarkt) w Dreźnie 2018

Grzegorz Sanik19 grudnia 2018

Przystanek Dolny Śląsk nr 20 (2018 jesień)

Grzegorz Sanik2 listopada 2018

XX Międzynarodowy Turniej Rycerski na Zamku w Łęczycy

Grzegorz Sanik14 sierpnia 2018

Przystanek Dolny Śląsk nr 19 (2018 lato)

Grzegorz Sanik22 lipca 2018

Przystanek Dolny Śląsk nr 18 (2018 wiosna)

Grzegorz Sanik6 kwietnia 2018

Najpopularniejsze artykuły w 2017 roku

Grzegorz Sanik31 grudnia 2017

Przystanek Dolny Śląsk nr 17 (2017 zima)

Grzegorz Sanik27 grudnia 2017

Skarby odnalezione na Zamku Grodno

Grzegorz Sanik24 listopada 2017