Nocne zwiedzania Sokołowska i Szczawna-Zdroju

Nocne zwiedzanie jednego z najsłynniejszych dawnych dolnośląskich uzdrowisk – Sokołowska. Sokołowsko, zwane niegdyś śląskim Davos, to urokliwa miejscowość położona w Górach Suchych. Specyficzny klimat sprawił, że w połowie XIX wieku powstało tu pierwsze na świecie sanatorium dla osób chorych na gruźlicę.

Nocne zwiedzanie jednego z popularniejszych dolnośląskich uzdrowisk – Szczawna-Zdroju. Szczawno-Zdrój to uzdrowisko położone u podnóża Gór Wałbrzyskich znane z wód o leczniczych właściwościach. Swój rozkwit przeżywało w XIX wieku przyciągając kuracjuszy niemal z całej Europy.

BRAK TERMINÓW

Nowe nocne zwiedzania Sokołowska i Szczawna-Zdroju planowane są od jesieni 2024 roku. Jeżeli chcesz otrzymać informację na swój adres e-mail o wznowieniu nocnych zwiedzań i nowych terminach możesz zapisać się do newslettera poniżej. Do zobaczenia!

Serwis Eloblog przetwarza dane i korzysta z ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności, aby wyświetlać reklamy i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zgoda Dowiedz się więcej