Turystyka

Czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu

Czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu
MATERIAŁ REKLAMOWY

Wiosna zbliża się wielkimi krokami i warto spędzić ją w niesztampowy sposób. Czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Nie masz patentu? Nic nie szkodzi! Od kilku lat na Mazurach możliwy jest również wynajem łodzi motorowych bez patentu.

Czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu!

Czy wiesz, że możesz wynająć jacht motorowy nie mając patentu ani nawet doświadczenia? (zgodnie z regulacją z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. 2010 nr 127 poz. 857): „Nie wymaga posiadania dokumentu kwalifikacyjnego uprawianie turystyki wodnej na jachtach motorowych o mocy silnika do 75 kW i o długości kadłuba do 13 m, których prędkość maksymalna ograniczona jest konstrukcyjnie do 15 km/​h.”

Zaplanuj wiosenny urlop i spędź go na Mazurach!

Czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu - Źródło: wypozyczalnia.mazury.p

Czarter jachtów motorowych na Mazurach bez patentu – Źródło: wypozyczalnia.mazury.pl

Czarter jachtu AM 780, jacht posiada 5-6 miejsc do spania, kuchnię/lodówkę, ogrzewanie WEBASTO, WC i prysznic z ciepłą wodą

Czarter jachtu AM 780, jacht posiada 5–6 miejsc do spania, kuchnię/​lodówkę, ogrzewanie WEBASTO, WC i prysznic z ciepłą wodą

Od kilku lat na Mazurach rozwijana jest szeroka oferta czarteru jachtów bez patentu. Wystarczy krótkie szkolenie przeprowadzane przez armatora jachtu, aby móc w pełni korzystać z nieocenionych uroków Wielkich Jezior Mazurskich. Wśród licznych propozycji jednostek pływających znajdziesz zarówno małe, dwuosobowe kabinówki, jak i te znacznie większe – nawet dla ośmiu osób dorosłych! Te motorówki to takie małe domki na wodzie, wyposażone w kuchnię, zlew z bieżącą wodą, lodówkę, pełne zasilanie elektryczne, TV, radio, osobną kabinę WC, ogrzewanie (przydatne na wiosenne chłodne wieczory), a w większych jednostkach jest do dyspozycji nawet prysznic z ciepłą wodą.

Wnętrze jachtu Sunhorse 25 - Wynajem łodzi motorowych na Mazurach

Wnętrze jachtu Sunhorse 25 – Wynajem łodzi motorowych na Mazurach

Jacht Quicksilver 650 - Przeznaczony jest dla 4 dorosłych osób, lub 3 osób dorosłych i 2 dzieci

Jacht Quicksilver 650 – Przeznaczony jest dla 4 dorosłych osób, lub 3 osób dorosłych i 2 dzieci

Wynajem Łodzi Motorowych Mazury

Motorówki kabinowe to miejsce noclegowe i środek transportu w jednym – płyniesz dokąd chcesz, cumujesz i możesz zwiedzać dowolne miejsce położone przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich (między innymi Węgorzewo, Giżycko, Mikołajki, Ruciane Nida, Ryn, Pisz). Taki wypoczynek to doskonała okazja, aby poznać bliżej historię mazurskich miejscowości, zwiedzić muzea, zabytkowe zamki, parki dzikich zwierząt, ośrodki SPA lub spojrzeć na krajobraz z lotu ptaka, wybierając lot paralotnią. Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyś wziął udział w wydarzeniach kulturalnych, takich jak koncerty szantowe w tawernach żeglarskich i inne eventy cieszące się dużą popularnością wśród turystów.

Czarter jachtów motorowych na Mazurach - Doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Czarter jachtów motorowych na Mazurach – Doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Optymalna długość czarteru to tydzień, stąd też wymiany jachtów odbywają się najczęściej w sobotę. 7 dni to czas, który umożliwia poznanie uroków Mazur, ale wiele osób decyduje się nawet na 2‐​tygodniowe czartery! Jeśli nie jesteś pewien, czy pływanie łodzią motorową bez patentu to coś dla ciebie, warto wypróbować ofertę przed sezonem – wiosną armatorzy udostępniają swoje jachty także na krótsze wyjazdy niż tydzień.

Sprawdzoną firmą, która posiada w swojej ofercie niezawodne małe łodzie oraz duże jachty motorowe, to Wypożyczalnia Mazury: www.wypozyczalnia.mazury.pl – tel.: 792 591 898 lub 723 921 211.

Turystyka

Twórca serwisu poświęconego atrakcjom turystycznym i ciekawym miejscom na Mazurach www.atrakcje.mazury.pl.

Więcej w kategorii Turystyka

Zaginione zamki Dolnego Śląska

Grzegorz Sanik29 października 2018

Sudety w Czechach? Jakie Sudety? W Czechach nie ma Sudetów!

Grzegorz Sanik22 września 2018

Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie

Grzegorz Sanik26 sierpnia 2018

Raport GUS turystyka w Polsce w 2017 roku

Grzegorz Sanik9 sierpnia 2018

Podział Sudetów – Dokładna mapa przebiegu pasm górskich

Grzegorz Sanik30 lipca 2018

Opactwo w Krzeszowie – Perła baroku ukryta wśród sudeckich wzgórz

Grzegorz Sanik13 lipca 2018

Zamek Častolovice w Czechach – Renesansowa perła kraju hradeckiego

Grzegorz Sanik19 maja 2018

10 ciekawych miejsc na Mazurach, które warto odwiedzić

Patryk Tyszko16 kwietnia 2018

Mapa fortyfikacji, schronów i bunkrów w Czechach

Grzegorz Sanik2 kwietnia 2018